Jak przystroić dom na sylwestra?

0
1032
Jak przystroić dom na sylwestra? fot. Pixabay.com
Jak przystroić dom na sylwestra? fot. Pixabay.com

Jak przystroić dom na sylwestra? Co zrobić, by impreza była udana? Jak powinien wyglądać dom w ten wyjątkowy wieczór? Oto kilka propozycji na przystrojenie domu na sylwestrowy wieczór.

Bez względu na to, czy urządzacie imprezę, czy spędzacie ten sylwestrowy wieczór z ukochaną osobą, warto tak przystroić dom, by poczuć wyjątkową sylwestrowo-noworoczną atmosferę. Jak to zrobić, by rzeczywiście było pięknie i wyjątkowo?

Sylwestrowe dekoracje

Sylwestrowe dekoracje to na przykład:

  • balony (zwykłe lub w kształcie cyfr)
  • girlandy
  • własnoręcznie zrobione napisy „Happy New Year” albo „Szczęśliwego Nowego Roku”

Można postawić na kupione dekoracje (w sklepach znajdzecie gotowe napisy „Happy New Year”) albo zrobić je własnoręcznie (z druta, ze sznurka, z nitki itp.).Własna inwecja twórcza będzie mile widziana – zwłaszcza wtedy, gdy macie do tego dryg.

Oświetlenie

W sylwestrowy wieczór wszystko powinno lśnić i błyszczeć. Nie tylko Wasza sylwestrowa kreacja. Jak to zrobić? Czy girlandy wystarczą? Niekoniecznie. Idealnym rozwiązaniem będzie przygotowanie specjalnego oświetlania. Można do tego wykorzystać lampki choinkowe.  Nie muszą one być tylko na choince. Można je puścić tak, by część była podczepiona na suficie lub ścianach. Warto też udekorować dom świeczkami.

Do udekorowania domu na sylwestra można wykorzystać lampki choinkowe i świeczniki, fot. Pixabay.com
Do udekorowania domu na sylwestra można wykorzystać lampki choinkowe, bombki i świeczniki, fot. Pixabay.com

Kolorystyka

W sylwestrowy wieczór najlepiej sprawdzi się srebro lub złoto, ale można też łączyć kolory – oczywiście tak, żeby pasowały.

Zastawa

Bez względu na to, czy przychodzą goście, czy jesteście we własnym gronie, nakryjcie stół i przygotujcie odpowiednią zastawę i oczywiście jedzenie. Zastawa powinna być nieco błyszcząca, mieć trochę srebrnych elementów. Świetnie sprawdzą się również elementy szklane i mamy tu na myśli nie tylko lampki do szampana, ale na przykład naczynia na przystawki.

Nie zapomnij o sobie i o szampanie!

Wyjątkowe dekoracje to nie wszystko. Nie zapomnij o sobie. Nawet jeżeli spędzasz tego sylwestra w domu, to powinnaś czuć się wyjątkowo i założyć sylwestrową kreację czy nawet pójść do kosmetyczki na okolicznościowy, sylwestrowy makijaż.

No i najważniejsze – nie zapomnij o szampanie, by było czym wznieść toast o północy.

Zobacz też: Jak przystroić dom na święta?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here