Boys camp – obozy dla chłopaków- wakacje pełne wrażeń

0
884
Boys camp

Wakacje to czas odpoczynku, ale również nowych przygód i znajomości. Dorastające dzieci, w szczególności chłopcy pragną doświadczać niezapomnianych przygód w towarzystwie kolegów, którzy mają podobne zainteresowania. Dlatego Boys camp – obozy dla chłopaków zostały zorganizowane tak, by każdy chłopiec mógł rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Jeśli jednak  twoje dziecko nie przepada za proponowanymi aktywnościami, nic nie szkodzi. Obozy organizowane przez Kogis w swoim programie mają również opcję obozów survivalowych dla dzieci, które są po prostu ciekawe świata i nowych wyzwań. Bez problemu można wybrać wariant tematyczny, który najbardziej pasuje do naszego dziecka.

Podział na grupy wiekowe

Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że chłopcy najlepiej czują się w grupach, które są dopasowane wiekowo. Zapewnia to dobrą komunikację pomiędzy uczestnikami obozu, oraz wspólny rozwój zainteresowań. Chłopcy w grupach 8-13 lat dogadują się ze sobą i wzajemnie wspierają w rozwiązywaniu problemów. Chętnie dzielą się swoimi pasjami i pragną poznawać rówieśników o podobnych zainteresowaniach.

Liczne atrakcje i zabawy ruchowe

Wiemy, że dzieci rozpiera energia, dlatego na naszych obozach organizujemy czas, tak, by maksymalnie wzbogacić pobyt w zajęcia sportowe, gry i zabawy ruchowe, wycieczki oraz gry strategiczne. Dzięki nim chłopcy uczą się odpowiedzialności i współpracy, wspólna zabawa dostarcza niezapomnianych emocji i wrażeń. Niezależnie od zainteresowań można liczyć na zajęcia z zakresu motoryzacji, gier komputerowych, piłki nożnej oraz wielu innych. Każdy chłopiec znajdzie coś , co wywoła uśmiech na jego twarzy.

Kadra wychowawcza

Naszą kadrę tworzą ludzie z pasją i sercem. Na obozach dla chłopców większą część kadry stanowią mężczyźni, tak by zapewnić chłopcom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Świetnie dogadują się z uczestnikami obozów, są dla nich wzorem, więc chłopcy szanują ich zdanie i liczą się z nim. Panuje koleżeńska atmosfera, dzięki której czas spędzony w męskim gronie pozbawiony jest rywalizacji. Stawiamy na pozytywną komunikację i współpracę.

Lokalizacja 

Obozy Boys camp organizowane są miejscach, które położone są w niedalekiej odległości od morza lub innych zbiorników wodnych. Nie brakuje też otwartych przestrzeni, czy terenów zielonych, gdzie najlepiej jest urządzać różne zabawy terenowe czy podchody. Dla fanów sportu ośrodki wypoczynkowe wyposażone są w boiska i miejsca do gier zespołowych, tak by zajęcia mogły się odbywać niezależnie od warunków zewnętrznych.

Boys camp-obozy dla chłopaków uczą i stanowią doskonały sposób, by rozładować dziecięcą energię i zaspokoić ciekawość. Czeka moc atrakcji i wyzwań, z którymi najlepiej zmierzyć się w męskim towarzystwie. Kogis od wielu lat z powodzeniem organizuje tego typu wyjazdy i cieszy się świetnią opinią wśród uczestników obozów. Pełna oferta kolonii i obozów dla chłopców znajduje się na stronie kogis.pl. Sprawdź co przygotowaliśmy i zaplanuj swojemu dziecku wakacje wrażeń już dziś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here