Watch and Download Movie Everybody Knows (2018)

Image Movie Everybody Knows 2018

Everybody Knows (2018)

HD | 2018 | 130 minutes | Drama.

6.9

‚Everybody Knows’ is a movie genre Drama, was released in May 9, 2018. Asghar Farhadi was directed this movie and starring by Penélope Cruz. This movie tell story about Laura, a Spanish woman living in Buenos Aires, returns to her hometown outside Madrid with her Argentinian husband and children. However, the trip is upset by unexpected events that bring secrets into the open.

Actors : Penélope Cruz, Javier Bardem, Ricardo Darín, Bárbara Lennie, Inma Cuesta, Jaime Lorente Lopez, Eduard Fernández.
Producer : Álvaro Longoria, Alexandre Mallet-Guy.
Director : Asghar Farhadi.
Writer : Asghar Farhadi.
Release : May 9, 2018

Incoming search terms : Watch Everybody Knows 2018 Online 123movie, Streaming Everybody Knows 2018 For Free Online, Watch Everybody Knows 2018 Online Free netflix, download film Everybody Knows 2018 now, download full movie Everybody Knows, trailer film Everybody Knows, movie Everybody Knows trailer, Watch Everybody Knows 2018 Online Megashare, Watch Everybody Knows 2018 Online Free megashare, Everybody Knows 2018 live streaming film, watch movie Everybody Knows now, live streaming movie Everybody Knows online, Watch Everybody Knows 2018 Online Free, Watch Everybody Knows 2018 Online Putlocker, Everybody Knows 2018 streaming, download movie Everybody Knows 2018, streaming movie Everybody Knows, Watch Everybody Knows 2018 Online Free Viooz, Watch Everybody Knows 2018 Online Viooz, Watch Everybody Knows 2018 Online Free 123movie, live streaming film Everybody Knows 2018 online, Streaming Everybody Knows 2018 Online Free Megashare, movie Everybody Knows 2018 download, movie Everybody Knows 2018 streaming, Watch Everybody Knows 2018 Online Free hulu, Everybody Knows movie streaming, Everybody Knows 2018 Watch Online, streaming Everybody Knows movie, Watch Everybody Knows 2018 Online Free Putlocker, watch full Everybody Knows 2018 film online, streaming film Everybody Knows 2018, Watch Everybody Knows 2018 For Free online, watch Everybody Knows film online now, download Everybody Knows movie, watch full Everybody Knows 2018 film, Watch Everybody Knows 2018 Online 123movies, streaming Everybody Knows 2018.

Please like & share:

5 thoughts on “Watch and Download Movie Everybody Knows (2018)

 1. Smutne ale prawdziwe…Wiadomo,że większość ojców,nie zasługuje na dzieci,ale sa też tacy,co muszą żyć na łasce matki dziecka i jej rodziny,kiedy zobaczy dziecko i przeważnie,to dziecko widzi tylko w obecnosci bylej żony na chwile,nie ma możliwości wziasc do swojej rodziny,ani sam na sam,jego rodzina jest ta zła,jescze by dziecko ją polubiło i mialo pretensje do matki czemu jego tam nie puszcza,chociaż nie usprawiedliwiam ojców,ale ta jak matek,nie każda matka jest lepsza od ojca tylko dlatego,że jest płci damskiej…

 2. Nie zgadzam się z fragmentem dotyczącym intencji walki o dziecko. Mam wokół siebie naprawdę wielu ludzi, którzy przez to przeszli i z moich obserwacji wynika, że zwykle mężczyzna walczy dla wygranej i satysfakcji, a to kobieta drży o dziecko. Są oczywiście i odwrotne sytuacje, nie przeczę.
  Myślałam poniekąd tak, jak Ty. Tzn nie zgadzam się że opieka naprzemienna jest dobra, jeśli ma ona wyglądać tak, że dziecko ma dwa domy i np. tydzień mieszka z jednym rodzicem a tydzień z drugim. Jako psycholog napotykałam wśród małych pacjentów ofiary takiego systemu. Dziecko potrzebuje stabilizacji, jednego domu, łóżka, podwórka. Zgadzam się jednak, że jak najwięcej czasu powinno spędzać z drugim rodzicem i powinna to być jego codzienność (czyli np. tata/mama odbiera ze szkoły, pomaga odrobić lekcje, bawi się…, po czym odwozi do drugiego rodzica- wówczas oboje na co dzień uczestniczą w życiu dziecka).
  A teraz z praktyki:
  Rozstałam się z ojcem mojej córki (nie byliśmy małżeństwem, więc nie było sprawy rozwodowej). Na początku pozwalałam mu przychodzić codziennie i faktycznie pojawiał się kiedy mógł. Nie limitowałam mu czasu, wymagałam jedynie żeby uprzedzał przed przyjściem (żebyśmy były w domu). Po dwóch tygodniach takich odwiedzin, zaczął nagabywać naszą roczną córeczkę przeciwko mnie (teksty z cyklu: mama jest głupia, to mama nie chce żeby tatuś mógł tu z tobą mieszkać itp.). Pominę to, jak traktował mnie, skupię się na jego relacji z dzieckiem. Zaczął mi grozić, że ją porwie (nie używał jednak takich słów) itp. Kiedy więc po raz pierwszy zażądał wyjścia z dzieckiem samemu na spacer (nigdy wcześniej, nawet jak byliśmy razem, nie chodził z nią na spacery), nie zgodziłam się, stał się agresywny, skończyło się wezwaniem policji. Policjant pouczył mnie, że mam jak najszybciej uregulować sprawę w sądzie, a do tego czasu nie wpuszczać go do mieszkania. Złożyłam wniosek, na pierwszą sprawę czekałam 3 miesiące, tatuś nie odebrał wezwań, nie pojawił się w sądzie, musiałam więc wnieść o ustanowienie dla niego kuratora. Teraz czekam kolejne 5 miesięcy na sprawę. Przez ten cały czas moje dziecko nie widuje tatusia… a mogło być tak pięknie.
  I jeszcze coś… z perspektywy córki. Moi rodzice również się rozstali, miałam 5 lat. Sprawy dotyczące mnie (alimenty i kontakty) obgadali między sobą, bez żadnych sądów. Tata płacił ile mógł, a widywał mnie w co drugi/ trzeci weekend. Miałam (zmarł) z nim świetną relację, myślę że również dzięki temu, że kontakty jego z mamą były neutralne. Tu rada dla Panów, rozumiem że chcecie spędzać czas z dzieckiem, ale zamiast o nie grać, wykorzystajcie jak najlepiej ten czas z dzieckiem, który macie. Spróbujcie poprawić Wasze relacje z matką dziecka, nie muszą być zaraz rewelacyjne, ale niech będą poprawne, niech będzie można Wam zaufać. Z czasem może bez sądu uda się uprosić byłą żonę o więcej czasu z dzieckiem, albo może kiedy podrośnie, samo będzie do Was ciągnąć. Pod żadnym pozorem (Wy panie też) nie mówcie dziecku złych rzeczy o drugim rodzicu, nawet jeśli są zgodne z prawdą. Poza wspomnianym w poście poczuciu winy, dziecko również oddali się od Was. Pomyślcie, co byście czuli do kogoś, kto rzuca oszczerstwa na bliską Wam, ukochaną osobę? …no właśnie.

  1. Nie zazdroszczę przeżyć choć podobno mówią, że dzięki nim stajemy się mądrzejsi. O tym tez pisałam, że różnie to bywa – jednak tak jak piszesz najważniejszym w tym wszystkim jest to abyśmy nigdy nie nastawiali dzieci przeciwko drugiemu rodzicowi. Niestety aby było ok do tanga trzeba dwojga mądrych rodziców a tutaj niestety zwykle bywa inaczej. Nie zmienia to też faktu ciągłej dyskryminacji ojców ale pewnie ten proces będzie trwał jeszcze długo długo.
   Dziękuje za wypowiedź – bardzo chciałabym aby więcej osób wypowiadało się pod moimi postami , podejmowało dyskusję i dzieliło się własnymi doświadczeniami – jako, że często poruszam kwestie nie dotyczące mnie i jestem tylko obserwatorem wyciagającym pewne wnioski i opierającym sie na badaniach i statystykach .
   Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo siły 🙂

  2. a co jeśli ojciec nie daje dobrego przykładu dziecku, pokazując przy nim czynności seksualne? TU jest ujęte o ojcach którzy nie zawinili, a nie o takich których zachowania mają negatywny wpływ na dalszy rozwój dziecka

  3. Nikt nikogo tu nie ocenia…sama pochodze z rodziny rozbitej i zostalam z mama.Nie powiem ale moj ojciec nie swieci najlepszym przykladem ale nadal z nim utrzymuje kontakt. I mysle ze u wiekszosci tak jest rodzic to rodzic. Sama jestem teraz 5 mies. Synka mama ale i tak twierdzie ze byle jaki kontakt z ocjem to jednak kontakt. A pozniej dziecko samo zdecyduje czy chce utrzymywac kontakt z obojgiem rodzicow.

Comments are closed.