Córeczka tatusia

Królewna – zawsze piękna, mądra i wyjątkowa. Nawet jak się złości i robi inaczej niż by się chciało. Córeczka tatusia.

Tatuś rozumie jak nikt inny, tatuś doda otuchy i poprawi humor. Na córeczkę tatuś długo gniewać się nie umie, zresztą odwrotnie jest podobnie.

Czasami ludzie zastanawiają się czy każde dziecko kocha się tak samo. Każde kocha się mocno, ale każde inaczej. Inaczej kocha się synów i inaczej kocha się córki.

Kiedy patrzę na relację ojciec-córka nie mam wątpliwości, że Milla wyrośnie na pełnowartościową i mądrą kobietę. Nie będzie miała problemu z poczuciem własnej wartości, nie będzie miała problemu z patrzeniem w lustro i z przekonaniem o swojej wyjątkowości.

Czasem kiedy moje nerwy są już ostro nadszarpnięte i ciężko zrozumieć mi o co „jej” chodzi pojawia się On – ojciec, który ma w sobie tak wiele wyrozumiałości dla jej kobiecych humorów. Czasami jestem zwyczajnie zazdrosna, że moje humory nie są dla niego tak oczywiste jak jej…

Uwielbiam na nich patrzeć – na to jak mu ufa, jak wyjątkowo i bezpiecznie się przy nim czuje. Kiedy widzę jak trzyma ją za rękę – delikatnie i mocno jednocześnie, kiedy otacza ją jak mydlana bańka, która chroni przed całym światem a jednocześnie pcha do przodu by tego świata się nie bała.

Tak – córeczki są zdecydowanie tatusiów.

DSC_5183

DSC_5217

DSC_5221

DSC_5230

DSC_5231

DSC_5235

DSC_5237
DSC_5241

DSC_5242

DSC_5244

DSC_5247

DSC_5250

DSC_5255

DSC_5256

DSC_5260

tatusia ubrało: denley.pl

 

Please like & share:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *